JESUS CANO N.C.R.

Založená v roku 1869 rodinou Cano sa od jej počiatkov venovala výrobe vysoko kvalitnej papriky. Dnes je z nej moderná rodinná firma v neustálom raste, ktorá si udržiava svoju vášeň pre čistú, 100 % prírodnú papriku. Dôkazom toho je starostlivý výber surovín : papriky, korenín a oleorezínov ktoré ponúkame našim zákazníkom. Spojením našich už viac ako 100 ročných skúseností v tomto odvetví s novými technológiami a výberom len tých najkvalitnejších surovín, sme si získali spokojnosť našich zákazníkov.

NIEČO Z HISTÓRIE

Spoločnosť začala fungovať v roku 1869 a jej zakladateľom bol J. Cano Belcha. Ak hovoríme o J. Cano, hovoríme o živej histórii papriky, nakoľko ide o jedného z priekopníkov vo výrobe a vývoze mletej papriky. Predaj sa vykonával prostredníctvom rôznych značiek: El Cid, El Castillo, Bulldog, El Tigre, Ace, Never Field y Pelayo. Pod týmito značkami sa uskutočnoval predaj tu v Španielsku ako aj vývoz do Spojených štátov, Anglicka, Argentíny, na Kubu, atď.

Už v roku 1940, veľký cestovateľ a člen rodiny, Don Rafael Cano, po jeho mnohých cestách do Argentíny, sa nakoniec usadil v Buenos Aires najprv ako delegácia firmy Jesus Cano NCR. Neskôr sa osamostatnila ako nezávisla firma pod názvom Especias Rafael Cano, S.A.

Dnes vyrábame a spracúvame všetku papriku ktorú vyvážame do Argentíny a pre našich spotrebiteľov sme jednou z najviac oceňovaných značiek, kedže od roku 1940 nepretržite vyvážame do tejto krajiny.

cálculo supuesto por las exportaciones del aumento de la exportación y precio del pimiento molido durante el siglo XIX

campo de pimientos

KVALITA

Kvalita bola vždy základným pilierom našej spoločnosti. Od nášho vzniku sme sa zlepšovali deň čo deň, výberom len tých najlepších surovín, a starostlivou výrobou a odbornosťou môžme aj dnes ponúknuť našim zákazníkom výrobky najvyššej kvality. Samozrejme v súlade s európskymi a národnými zdravotnými predpismi.
Čisté a prírodné produkty, bez alergénov, ožiarovania a bez GMO.
Už na začiatku minulého storočia sme vykonávali analytické kontroly v Miestnom chemickom laboratóriu v Murcii, ktoré vystavovalo Certifikáty kvality a čistoty papriky, na jej nasledovný predaj.

certificado laboratorio quimico

Vo firme J. Cano sa okrem kvality zameriavame na našich ľudí, naše tradície a náš pôvod. Paprikový priemysel spĺňa dôležitú historickú úlohu v regióne Murcia, preto sa snažíme spracúvať 100 % lúsky pestované v Murcii a úzko spolupracovať s našimi poľnohospodármi ktorí majú v tejto oblasti veľkú skúsenosť a znalosť. Týmto dosiahneme zlepšenie v sociálnej oblasti, zlepšenie životného prostredia a ekonomického rozvoja nášho životného prostredia, a dávame hodnotu produktu s tradíciou a bezkonkurenčnou kvalitou.

CERTIFIKÁCIE

Neustále zlepšujeme kvalitu našich výrobkov. Dôkazom toho je neustále obnovovanie certifikátov, ktoré sú záväzkom excelentnosti a garancie kvality pre našich zákazníkov.

AKO SA TO VŠETKO DEJE…

Hneď ako obdržíme surovinu na sklade, vykonávajú sa prvé kontroly, aby sa potvrdilo, že tovar je vhodný na ďalšie spracovanie.
Pri tomto procese v žiadnom okamihu neprichádza výrobok do styku s vonkajšími vplyvmi, ktoré by mohli byť zdrojom vonkajšej kontaminácie.
Po mnohých rokoch v odbore J. Cano má v súčasnej dobe najmodernejšie výrobné systémy, ktoré existujú na trhu.

STERILIZÁCIA PAROU

V našom sterilizačnom zariadení je výrobok sterilizovaný parou, kde sa zbavuje suchých zvyškov a tak spĺňa najvyššie potravinárske normy, zabezpečujúc takto maximálnu hygienicko-potravinársku kvalitu.

MLYNY

- Alcantud Systém: Tradičný systém mletia pomocou kameňov. Tento systém je najvhodnejší pre dosiahnutie vysoko kvalitnej papriky a paprika získavá lepšiu farbu a arómu.
- Mill mikronizéra: Moderný systém s kapacitou 6 ton / deň.

OUTSOURCING

Po dlhoročných skúsenostiach v sektore, ponúkame vo firme J. Cano naše zariadenia k dispozícii zákazníkom, na následné spracovanie alebo výrobu.

SORTIMENT

J. Cano ponúka rôzny sortiment len tých najlepších a najkvalitnejších surovín. Kontroly kvality výrobku sa začínajú už pri pestovaní a pokračujú až do prevzatia a manipulácie s tovarom v našej fabrike, kde sa vykonávajú dôkladné testy kvality. Týmto sa garantuje plnenie noriem CEE.
J. Cano sa prispôsobuje potrebám našich zákazníkov ...

sin gluten

SORTIMENT:

 • Sladká paprika mletá, pôvod Murcia
 • Sladká paprika mletá
 • Pálivá paprika mletá
 • Údená paprika mletá
 • Paprikový Oleorezín
 • Korenie: Koriander, kúrkuma, anís, atd…
detalle pimiento rama

ZVLÁŠTNOSTI

Paprika je nielen chutnou potravinou, ale pre vysoký obsah vitamínov má aj liečivé účinky.

Paprika je cennou koreninou z výživového i technologického hľadiska :

 • Je výborným zdrojom železa (23,6 mg / 100 g), pomáha v boji proti anémii z nedostatku železa. Vysoko odporúčané pre športovcov, aby znovu získali hodnoty železa stratené počas cvičenia.
 • Podporuje trávenie a napomáha správnemu črevnému tranzitu, obsahuje vlákniny.
 • Poskytuje tiež veľké dávky draslíka, ktorý je dobrý pre krvný obeh, zinok podporuje rast a hojenie rán.
 • Má vysoký obsah vitamínu K, ktoré podporuje správne zrážanie krvi a je silným antioxidantom / likopén ktorý spomaľuje starnutie.
 • O% cholesterolu.
detalle pimiento rama

KONTAKT

Meno
Telefón
Mesto
Pošta
Email
Komentáre
captcha